Witryny do salonu i kuchni

Witryna do salonu i kuchni, meble Bramble w sklepie Boutique Pierrot  

Stylowe meble w Boutique Pierrot

Data: 24 listopad 2021

Witryny to meble dobre nie tylko do salonu, doskonale sprawdzą się również w jadalni i kuchni. Przeszklenia pozwalają na bezpieczne wyeksponowania kolekcji zastawy stołowej, cennych pamiątek lub książek. Nie mniej elegancko witryny zaprezentują się w biurze lub recepcji hotelowej, jako miejsce ekspozycji trofeów zawodowych czy sportowych lub ozdobnych drobiazgów.

W ofercie sklepu Boutique Pierrot dostępne są przeszklone witryny stołowe polskich i zagranicznych producentów, w tym amerykańskiej marki Bramble Furniture wykonane z litego drewna i szkła. Elementy drewniane stworzą intrygującą całość gdy zlecimy przetarcie, postarzanie, woskowanie, szczotkowanie lub wybielanie. W ten sposób łatwiej będzie dopasować mebel do własnej aranżacji wnętrza.

Istnieje również możliwość zakupu witryn w stanie surowym do samodzielnego malowania i wykończenia, dzięki czemu meble nie stracą uroku z upływem czasu, wręcz przeciwnie, nabiorą patyny i stylowego charakteru vintage.

Zakupy w sklepie internetowym i salonach Boutique Pierrot to przyjemność wyboru z szerokiej oferty mebli gotowych, jak również możliwość zamówienia mebli spersonalizowanych, dopasowanych do konkretnych wymagań klientów.

Witryna z drewna Bramble

Witryny z drewna do salonu

Stylowe witryny do salonu i kuchni Boutique Pierrot