trendy

IKEA
Skandynawski design

Najlepszy sposób na
dobre wnętrze

foto: ikea.com

IKEA bezkonkurencyjny gracz na światowym rynku designu dla domu od lat przyzwyczaja nas do skandynawskiego wzornictwa w dobrym, minimalistycznym stylu.

foto: ikea.com

SYMFONISK

Bogata, zawsze aktualna oferta produktów dostępnych w IKEA od ręki i porady stylistów, pozwalają wnętrzom zachować indywidualny charakter.

foto: ikea.com

W salonach IKEA znajdziesz nowoczesny design w dobrej cenie, bezpieczny dla zdrowia, wytwarzany w zgodzie z najnowszymi trendami.

foto: ikea.com

IKEA to przede wszystkim doskonałe skandynawskie wzornictwo dla ludzi i zwierząt, które na dobre zagościło w naszych domach, ale nie tylko..

foto: ikea.com

IKEA to także troska o środowisko naturalne, zrównoważony rozwój, recycling, zaangażowanie społeczne i zero waste design

foto: ikea.com

FÖRÄNDRING

Ekologia i materiały odnawialne w połączeniu z nowoczesną technologią pozwalają nam aktywnie uczestniczyć w programie „IKEA. Dla Ciebie, dla domu, dla planety”.

foto: ikea.com

IKEA dla planety

Panele fotowoltaiczne i oferta Smart Home z IKEA to kolejny krok w rozwiązania pro ekologiczne, oszczędzanie energii to korzyść dla całej planety.

foto: ikea.com

IKEA to również zdrowa żywność i niezbędne wyposażenie, wegańskie klopsiki czy wege hot dog w trakcie zakupów, to nowy, zdrowy trend :)

foto: ikea.com

Zdrowe żywienie