Dlaczego jesteśmy tutaj, na ziemi?  Aby tworzyć. To leży w naszej naturze.
Karim Rashid

Twórcy

Wpisy 1 do 4 z 4

 • Sylwia Chakkour | Cancanart
  Cancan Art - autorska pracownia Sylwii Chakkour. Meble w stylu boho tworzone z miłości do rękodzieła w duchu proekologicznego myślenia. Dekoracyjne dodatki do wnętrz wykonane metodą handmade ze szlachetnych welurów, żakardów i płócien z nutą orientalnych wzorów.
  Podgląd
  Podgląd Sylwia Chakkour
 • Joanna Rusin
  Joanna Rusin – artystka i projektantka działająca na pograniczu sztuki i designu w eksperymentowaniu z tkaniną. Absolwentka Wydziału Tkaniny i Ubioru w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Cechuje ją niestandardowe podejście do projektowania, gdzie dywan traktuje jako przedmiot stymulujący wyobraźnię użytkownika.
  Podgląd
  Podgląd Joanna Rusin
 • Paulina & Bartek Bieleccy | REC.ON
  Marka REC.ON - marka promuje popularny na całym świecie, odpowiedzialny społecznie upcycling, obecny również w Polsce. Kreujemy dobry design, propagujemy idee zrównoważonego rozwoju, które powinny służyć zarówno odbiorcom, jak i środowisku. Paulina i Bartek Bieleccy – założyciele marki REC.ON
  Podgląd
  Podgląd REC.ON
 • Andrzej Pągowski | ART GALLERY
  Artysta grafik, autor plakatów zapowiadających sztuki teatralne, filmy i festiwale sztuki. Absolwent PWSSP w Poznaniu na wydziale plakatu. Autor ponad tysiąca plakatów wydanych drukiem w Polsce i za granicą, ilustracji do książek i prasy, okładek wydawnictw płytowych, scenografii teatralnych i telewizyjnych oraz scenariuszy filmów i teledysków. Od kliku lat zajmuje się malarstwem w technice print druk na płótnie, tworzy portrety na zamówienie. Właściciel studio "Kreacja Pro", gdzie sprawuje nadzór nad identyfikacją wizualną, wydawnictwami artystycznymi i kampaniami reklamowymi.
  Podgląd
  Podgląd Andrzej Pągowski