• Idealne miejsce do promocji

  Idealne miejsce
  do promocji

  Reklamuj się w tej kategorii

  Twoich produktów i usług
  Reklama w decofinder

Serwisy internetowe

Wpisy 1 do 3 z 3

 • designteka | portal o designie
  {designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem. Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie. Znajdziesz tu artykuły, porady i nowości z zakresu architektury, designu, wnętrz, lifestyle oraz informacje o aktualnych wydarzeniach i miejscach wartych uwagi.
  Podgląd
  Podgląd designteka.pl
 • Pracownia projektowa | Anna Popławska
  Pracownia projektowa Planuj Wnętrze Anny Popławskiej w Warszawie. Jeśli akurat przymierzasz się do remontu mieszkania czy budowy domu, w mojej pracowni znajdziesz coś dla siebie. Pomagam inwestorom takim jak Ty zamieszkać w pięknym wnętrzu. Zaplanujmy wspólnie Twoją przestrzeń! Wizualizacje - Lista Zakupowa - Projekt
  Podgląd
  Podgląd Planuj Wnętrze
 • Fotografia wnętrz i architektury | KĄTY PROSTE
  KĄTY PROSTE - studio fotografii wnętrz i architektury w Warszawie. Wykonujemy sesje dokumentujące realizacje projektów dla architektów, sesje nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż i wynajem, sesje wnętrz biurowych, restauracji, hoteli, ogrodów i lokali użytkowych. Współpracujemy z biurami architektonicznymi, agencjami nieruchomości, developerami, pracowniami architektury krajobrazu i magazynami wnętrzarskimi. Oferujemy zdjęcia do internetu i wydawnictw. Fotografia wnętrz to dla nas umiejętność zamknięcia przestrzeni w wyjątkowych kadrach, sztuka operowania światłem, precyzja w budowaniu ujęć i duża wrażliwość na detale. W naszej fotografii staramy się możliwie jak najlepiej oddać klimat wnętrza, zależy nam by odbiorca poczuł jego atmosferę i wyjątkowy charakter.
  Podgląd
  Podgląd KĄTY PROSTE

Zapraszamy do społeczności decofinder!

Dołącz do nas