Sofy dla gości

 

Rozkładane meble do spania

Data: 14 marzec 2019

Istnieją conajmniej dwa powody, dla których warto poznać dzisiejsze propozycje na ukrycie łóżka w domu. Pierwszy - jeśli mieszkasz w małym, jednopokojowym mieszkaniu i szukasz dobrego pomysłu, jak zaoszczędzić miejsca do spania na niewielkim metrażu. Do tego potrzebny jest tak zwany "wybawca przestrzeni" - rozkładana sofa, łóżko lub fotel do spania. W drugim przypadku zakładamy, że dysponujesz wystarczającym miejscem w domu na główną sypialnię, ale szukasz inspiracji na ukrycie łóżka przeznaczonego dla gości, które da się sprytnie dopasować do ogólnej kompozycji wystroju wnętrza. Dziś wybraliśmy nowoczesne, designerskie i wygodne rozkładane sofy i fotele do spania dla gości. Ma być wygodnie, elegancko i funkcjonalnie, w dodatku wcale nie musi być drogo, co osobiście sprawdziliśmy. W obu przypadkach mamy nadzieję, że porady okażą się pomocne i praktyczne z punktu widzenia Waszych potrzeb.

Rozkładana sofa ASLAK duńskiej marki INNOVATION LIVINGRozkładana sofa ASLAK duńskiej marki INNOVATION LIVING  , to kwintesencja duńskich tradycji wzorniczych. Możliwość regulacji oparcia w kilku położeniach jest cechą dodatkową, która wyróżnia produkt z dostępnej oferty rynkowej.

Rozkładany fotel do spania CUBED by INNOVATION LIVINGRozkładany fotel do spania CUBED by INNOVATION LIVING, idealne rozwiązanie nie tylko do wnętrz o małym metrażu. Klasyczna stylistyka oraz starannie wyprofilowana forma, to komfortowe rozwiązanie dla użytkownika ceniącego wygodę.

Ekskluzywna sofa z funkcja spania CASSIUS DeluxEkskluzywna sofa CASSIUS D.E.L. - nowoczesna wygodna sofa tapicerowana z funkcją spania z systemem Pocket Spring Slyders. Wyjątkowy produkt dla użytkowników ceniących walory estetyczne, nowoczesność i komfort. Ekskluzywna sofa z nutą klasycznej elegancji może być uzupełnieniem salonu lub hotelowego lobby.

Rozkładana sofa do spaniaSofa All you need...