Sekretarzyk

Sekretarzyk z litego drewna, stylowe meble Boutique Pierrot  

Stylowe meble | Boutique Pierrot

Data: 14 listopad 2021

Sekretarzyk - z francuskiego secretaire, w rozumieniu dosłownym to sekret korespondencji trzymanej pod kluczem, również pojęcie sekretery w odniesieniu do wysokiego dwuczęściowy mebla, oba wystarczająco dobrze przybliżają definicję sekretarzyka, stylowego biurka w mieszkaniu. Mebel składa się z podstawy w formie szafki z drzwiczkami lub komody oraz nadstawki, pełniącej funkcję biblioteczki, całość uzupełnia poręczny blat do pisania.

Ten nieco zapomniany klasyk może być doskonałym dodatkiem do salonu lub sypialni, świetnie sprawdzi się też w domowym biurze. Sekretarzyk z drewna jest meblem, którego nie sposób w dzisiejszych czasach nie zauważyć, smukłe wysokie nogi, niezwykłe stylowa forma i prosty blat stanowią zbiór zalet wartych poznania.

Marka Boutique Pierrot ma w swojej ofercie bogaty wybór stylowych sekretarzyków z litego drewna, które można personalizować i modyfikować, aby formą i kolorem pasowały do charakteru wnętrza. Doradcy w salonach Boutique Pierrot pomogą w podjęciu właściwej decyzji w doborze mebla i transporcie do klienta.