Reklama w serwisie decofinder

Reklama w decofinder to dobry pomysł na promocję nie tylko dla uczestników naszego serwisu. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz wariant odpowiedni dla siebie:

Reklama w megamenu
Gdy odwiedzając naszą stronę wskażesz jakąkolwiek pozycję w menu głównym otworzy się megamenu, w którym przewidzieliśmy kilka dobrych miejsc do promocji twoich produktów i usług. Proste linki, grafika, zdjęcie a może coś więcej? Masz pomysł na promocję w megamenu, zgłoś się do nas.

 

decofinder - reklama w megamenu
Reklama w kategorii
Każda kategoria wybrana przez użytkownika może zaczynać się od reklamy twoich produktów lub usług. Nagłówek kategorii to doskonałe miejsce, by zwrócić na siebie uwagę i niepowtarzalna okazja do promocji, zarezerwuj to wyjątkowe miejsce dla siebie. Twoja reklama może być wyświetlana jako nieruchomy banner lub slider.

 

decofinder - reklama w nagłówku kategorii

 

Reklama w sliderze
Centralne miejsce na naszej stronie zajmuje slider, w którym pokazujemy wybrane produkty, to pierwszy kontakt wzrokowy użytkownika z serwisem, warto więc wykorzystać to miejsce do promocji. Obrazy wyświetlają się nieprzerwanie aż do przeładowania strony przez użytkownika. Liczba produktów w sliderze jest ograniczona, zapytaj o dostępność.

 

decofinder - reklama na sliderze

 

Polecane produkty
Slider Polecane Produkty to dobre miejsce do promocji, przewijany w poziomie pasek z produktami przyciąga wzrok użytkownika i zachęca do przeglądania. Możemy tworzyć dowolne kolekcje, o dowolnej nazwie, w tym przypadku Home Decor, na przykład kolekcje tematyczne o lampach czy meblach, kolekcje marki lub projektanta, względnie ofertę sklepu. Jeśli masz pomysł na promocję w tym miejscu, zgłoś się do nas.

 

decofinder - polecane produkty

 

Polecane marki
Jeśli jesteś właścicielem lub dystrybutorem marki, możesz ją promować w sliderze Polecane Marki w dolnej części strony, każdy użytkownik który tu dotrze zobaczy logo twojej marki, nie pozwól mu spokojnie odejść.

 

decofinder - polecane marki

 

Reklama na billboardzie
Dla wyjątkowych klientów zarezerwowaliśmy miejsce na billboardzie, czyli na całą szerokość strony głównej naszego serwisu. Reklama może być wyświetlana statycznie, w formie zdjęcia z tekstem i buttonami lub dynamicznie w formie slidera, tej reklamy nie da się przeoczyć. Jest jedna na stronie więc jeśli planujesz mocne uderzenie skontaktuj się z nami.

 

decofinder - reklama na billboardzie
Reklama na blogu
Blog to dobra i skuteczna w dłuższym czasie forma promocji, w serwisie decofinder oferujemy możliwość publikacji artykułów i postów sponsorowanych, pomożemy w doborze zdjęć i właściwych zwrotów, aby trafić do właściwego klienta. Możemy także zaproponować inny serwis blogowy, dopasowany do specyfiki promowanych produktów i usług.
Reklama w google+
Serwis społecznościowy google+ to dobre miejsce do promocji towarów i usług, wymaga systematycznej pracy, ale przynosi efekty. Oferujemy stałą współpracę w zakresie promocji w G+ serwisu decofinder, możemy również zaproponować promocyjne wpisy na popularnym G+ izabella decomanka, który z uwagi na wieloletnią historię ma dużą oglądalność i szeroki zasięg oddziaływania.