Reklama w serwisie decofinder

Reklama w Index A-Z
Indeks alfabetyczny jest najbardziej intuicyjną formą przeglądania i wyszukiwania treści, znamy go choćby biblioteki. W serwisie decofinder Index A-Z jest najprostszą drogą dotarcia do odbiorcy z ofertą firmy. Projektujesz, produkujesz, sprzedajesz, decofinder Index A-Z jest właśnie dla Ciebie!

Pod każdą literą alfabetu zamieszczamy linki prowadzące do twojej oferty w naszym serwisie lub kierujące bezpośrednio do twojej strony firmowej. Proste i szybkie rozwiązanie, wygodne dla użytkownika serwisu decofinder, twojego klienta. Wypromuj u nas swoją markę, produkt lub sklep, niewielki koszt a same korzyści, sprawdź nasz cennik
Reklama banerowa
W decofinder prezentujemy materiały promujące design dla domu w formie banerów reklamowych w różnych miejscach naszego serwisu. Wszyscy wiemy, że nic tak nie przemawia do odbiorcy, jak dobry, przekonujący obraz. Jeśli interesuje cię promocja wizualna w naszym serwisie nie zwlekaj, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie
Artykuły sponsorowane
Artykuł sponsorowany pozwala obszernie i wyczerpująco poinformować odbiorców o szczegółach oferty. Zredagujemy go wspólnie, opiszemy meta danymi i zamieścimy w naszym serwisie, pod jednym z linków w indeksie A-Z, dobierając literę indeksu odpowiednio do głównego przekazu artykułu, tak by odbiorca intuicyjne trafił gdzie powinien.

Każdy artykuł pozostaje w serwisie tak długo, jak to konieczne, ale z uwagi na cykl indeksacji przez Google i powolną wspinaczkę na wynikach wyszukiwania, okres 3 miesięcy uważamy za minimalny i ekonomicznie uzasadniony. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, omówimy szczegóły.
Reklama w social mediach
Blogi i serwisy społecznościowe to doskonałe miejsce do promocji towarów i usług, wymagają systematycznej pracy, która przynosi wymierne efekty, podnosząc świadomość i rozpoznawalność marki, w dłuższym okresie czasu.

Oferujemy stałą współpracę w zakresie promocji w naszych serwisach społecznościowych i w serwisach naszych klientów. Możemy także zaproponować publikacje w blogu decomanka  , który od lat zajmuje się tematyką dobrego wzornictwa w różnych aspektach naszego życia.
Reklama w formacie Web Story
Oferujemy reklamę w formacie Web Story, opartym na AMP od Google, zoptymalizowanym na potrzeby odbiorcy mobilnego. Preferencyjne traktowanie przez Google na wynikach wyszukiwania i prosta forma przekazu czynią z Web Story nowy, skuteczny sposób promocji, który zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, zwłaszcza gdy większość ruchu w sieci pochodzi od użytkowników smartfonów.

Przykłady wykorzystania Web Story w serwisie decofinder prezentują jedynie część możliwości tej usługi. Skuteczność na wynikach wyszukiwania łatwo sprawdzić wpisując na przykład frazę: eko trendy w designie

Chcesz sprzedawać więcej? Daj się znaleźć, dołącz do decofinder!