Prysznic w ogrodzie

 

Sprawdzone rozwiązania

Data: 6 czerwiec 2019

Perspektywa dość gorącego jak na nasze warunki lata sprawia, że chodzi nam po głowie tylko jedno, chłodny prysznic w ogrodzie. Kabiny prysznicowe kojarzą się raczej z wygodą i luksusem, a jak to może wyglądać na świeżym powietrzu? Tu zdecydowanie stawiamy na swobodę i ochłodę z lekką bryzą we włosach. Poniżej kilka sposobów na letni prysznic w ogrodzie.Prysznic w ogrodzie, przykłady rozwiązań z całego świata | Kalifornia

1. Prosty prysznic na zewnętrznej ścianie budynku należy do projektanta Melissy Young z My Studio ID, idealnie wtapia się w pustynne otoczenie domu w Borrego Springs w Kalifornii. Miedziane rury i dodatki połyskują w blasku słońca na tle terakotowych ścian.

Prysznic w ogrodzie, przykłady rozwiązań z całego świata | Japonia

2. Ten niefrasobliwy prysznic oferuje piękno prostoty na świeżym powietrzu. Prysznic z dodatkami w kolorze miedzi na tle czarnego palonego drewna w japońskim stylu Yakisugi, prezentuje się wręcz zachęcająco. Prz okazji woda z prysznica pozwala bujnej zieleni na wspaniały rozwój.

Prysznic w ogrodzie, przykłady rozwiązań z całego świata | Francja

3. Powiedzmy, że jesteś szczęściarzem i twój jedyny dylemat, to wybór pomiędzy perspektywą prysznica, a spokojniejszą kąpielą. Prezentowane rozwiązanie pozwala wygospodarować miejsce dla obu tych pomysłów. Stara wanna w kolorze mięty i drewno z odzysku idealnie ze sobą współgrają. Przypomina nam to wiejskie wakacje z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni.

Prysznic w ogrodzie, przykłady rozwiązań z całego świata | USA

4. Prysznic na świeżym powietrzu według Robert Young Architects, znajdujący się na terenie nieruchomości w Amagansett w stanie Nowym Jorku. To głównie biały siding i drewniane gonty, uosobienie scenerii Americana. Sprytne podziały zapraszają do kapieli więcej niż jedną osobę.

Prysznic w ogrodzie, przykłady rozwiązań z całego świata | Włochy

5. Jeśli szukasz czegoś bardziej intymnego i wygodnego, ten minimalistyczny prysznic na świeżym powietrzu podłączony do głównej łazienki domu sprawia, że jest to idealne miejsce do spłukania się tuż przed wejściem do wnętrza domu, gdzie można wziąć dłuższą relaksującą kąpiel.