O serwisie decofinder

Czym jest decofinder
decofinder jest serwisem internetowym promującym sklepy, marki, produkty i usługi z branży decor / design, z linkami przekierowującymi do źródeł. Pełni również funkcję informatora i katalogu. Projektujesz, produkujesz, sprzedajesz, decofinder jest dla Ciebie!
Do czego służy decofinder
decofinder łączy dostawców produktów z użytkownikami internetu, przyszłymi klientami. Zanim trafią do waszych sklepów korzystają z wyszukiwarki google, przeglądają serwisy branżowe i media społecznościowe, szukają inspiracji i porad z wiarygodnych źródeł. Ogłoszenia zamieszczane w decofinder promują najczęściej wyszukiwane hasła i zwroty kluczowe, pomagają odnaleźć wasze usługi i produkty, zwiększając szansę na sprzedaż.
Dlaczego powstał decofinder
decofinder powstał z prostej potrzeby informacji, bogata oferta rynkowa to cenna zdobycz, ale coraz trudniej o skuteczną i niedrogą promocję w sieci. Kosztowne kampanie reklamowe, banery czy linki sponsorowane przynoszą efekty tylko w czasie ich finansowania. Serwis decofinder wychodzi na przeciw waszym oczekiwaniom i potrzebom, ogłoszenia pozostają w sieci na zawsze, zyskując dobre pozycje na wynikach wyszukiwania.
Co wyróżnia decofinder
niska cena i dobra skuteczność. Każde ogłoszenie w decofinder promujemy dodatkowo w mediach społecznościowych, treści i zdjęcia opisujemy meta danymi i zgłaszamy do indeksu google, ta praca przynosi wymierne efekty. Zadowoleni klienci to nasza najlepsza rekomendacja.

Chcesz sprzedawać więcej, daj się znaleźć, dołącz do nas!

decofinder team