NOTI

NOTI - polska marka designerskich mebli projektowanych i produkowanych w Polsce o dużej różnorodności stylistycznej - sofy, fotele, pufy, krzesła i stoliki. Solidne wykonanie, nowoczesne wzornictwo, żywa kolorystyka i wysoka jakość materiałów pozwalają na swobodną aranżację nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Produkty cechuje prosta, elegancka forma o ponadczasowej estetyce. Kolekcje NOTI znalazły się w gronie nominowanych i nagradzanych produktów w konkursach w Polsce i za granicą, m.in. IWP Dobry Wzór i Red Dot Design Award.

Projektanci form przemysłowych współpracujący z marką NOTI - Piotr Kuchciński, Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Dorota Koziara, Tomasz Augustyniak, Renata Kalarus, Katarzyna Okińczyc, Mikołaj Wierszyłłowski, Anna Hrecka, Małgorzata Bronikowska, Jerzy Langier, Jerzy Porębski i Grzegorz Niwiński.

Sklepy:  dołącz do nas, dodaj swój sklep i produkty

Link do strony

Opis

NOTI - polska marka designerskich mebli projektowanych i produkowanych w Polsce o dużej różnorodności stylistycznej - sofy, fotele, pufy, krzesła i stoliki. Solidne wykonanie, nowoczesne wzornictwo, żywa kolorystyka i wysoka jakość materiałów pozwalają na swobodną aranżację nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Produkty cechuje prosta, elegancka forma o ponadczasowej estetyce. Kolekcje NOTI znalazły się w gronie nominowanych i nagradzanych produktów w konkursach w Polsce i za granicą, m.in. IWP Dobry Wzór i Red Dot Design Award. Projektanci form przemysłowych współpracujący z marką NOTI - Piotr Kuchciński, Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Dorota Koziara, Tomasz Augustyniak, Renata Kalarus, Katarzyna Okińczyc, Mikołaj Wierszyłłowski, Anna Hrecka, Małgorzata Bronikowska, Jerzy Langier, Jerzy Porębski i Grzegorz Niwiński.

Informacje

Tagi Design, Meble
Strona www www.noti.pl
Marki NOTI

Oceny i recenzje

Napisz recenzję