Muuto

Muuto - duńska marka wyposażenia wnętrz powstała w 2006 roku o zakorzenionej tradycji wzorniczej, charakteryzująca się trwałą estetyką i funkcjonalnością. Specjalizuje się w tym, co nazywa "niedrogim luksusem", a jej nazwa w języku fińskim oznacza "nową perspektywę". Ambicją marki jest dostarczenie nowych perspektywicznych rozwiązań w zakresie skandynawskiego wzornictwa.
Produkty Muuto łączą się z szeregiem nowoczesnych projektów Knoll oferując szeroki zakres niedrogich luksusowych produktów, odzwierciedlających współczesne trendy w projektowaniu wnętrz.

Sklepy:  dołącz do nas, dodaj swój sklep i produkty

Link do strony

Opis

Muuto - duńska marka wyposażenia wnętrz powstała w 2006 roku o zakorzenionej tradycji wzorniczej, charakteryzująca się trwałą estetyką i funkcjonalnością. Specjalizuje się w tym, co nazywa "niedrogim luksusem", a jej nazwa w języku fińskim oznacza "nową perspektywę". Ambicją marki jest dostarczenie nowych perspektywicznych rozwiązań w zakresie skandynawskiego wzornictwa. Produkty Muuto łączą się z szeregiem nowoczesnych projektów Knoll oferując szeroki zakres niedrogich luksusowych produktów, odzwierciedlających współczesne trendy w projektowaniu wnętrz.

Informacje

Tagi Ceramika, Dekoracje, Design, Lampy, Meble, Szkło, Tekstylia
Strona www www.muuto.com
Marki Muuto

Oceny i recenzje

Napisz recenzję