Meble z mahoniu marki Bramble

Meble z mahoniu marki Bramble w ofercie sklepu Boutique Pierrot  

Amerykański design dla domu

Data: 6 październik 2021

Amerykańska firma Bramble powstała ponad dwadzieścia pięć lat temu w stanie Wisconsin, w zaadaptowanej przestrzeni niewielkiego garażu. To tutaj zaprojektowano i zmontowano pierwsze meble tej firmy!  Dziś stylowe produkty wyposażenia wnętrz - meble z mahoniu i innych szlachetnych gatunków drewna, oświetlenie i dodatki powstają w fabryce na Jawie i są owocem skrupulatnego procesu projektowania z dbałością o najmniejsze detale. Marka Bramble dąży do stworzenia zrównoważonego środowiska i społeczności, napędzana pragnieniem ochrony przyrody i programem sadzenia drzew.

Stylowe meble z mahoniu Bramble charakteryzuje wysoka jakość i ponadczasowa elegancja. Unowocześniona forma z kolekcji Bramble 2021 jest wyśmienitym akcentem wnętrzarskim dla wymagających klientów, ceniących walory estetyczne i ochronę środowiska.

Wizytówką marki Bramble są unikatowe meble z najlepszej jakości drewna mahoniowego, wykonane ręcznie przez jawajskich rzemieślników. Urzekająca, nieśmiertelna klasyka, dbałość o detale i zrównoważony proces produkcji, to znak rozpoznawczy marki. Producent oferuje również meble na zamówienie z możliwością personalizacji koloru i wykończenia powierzchni drewna.

Dystrybutor marki Bramble, poznańska firma z tradycjami Boutique Pierrot, chętnie odpowie na Państwa pytania drogą telefoniczną lub bezpośrednio w showroomach w Poznaniu i Warszawie.

Meble z mahoniu do salonu marki Bramble | Boutique Pierrot Meble z mahoniu do salonu marki Bramble | Boutique Pierrot Meble z mahoniu do sypialni marki Bramble | Boutique PierrotMeble z mahoniu do kuchni i salonu marki Bramble | Boutique Pierrot