Meble z drewna od producenta

Polskie meble z drewna na zamówienie od producenta | Boutique Pierrot  

Stylowe meble marki Boutique Pierrot

Data: 24 wrzesień 2021

Polskie meblarstwo to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi przemysłu, czego dowodem jest największy udział w PKB w porównaniu z innymi państwami w Unii Europejskiej. W obliczu globalnej pandemii miniony rok był trudnym okresem, pomimo to polska branża meblarska przetrwała i zakończyła 2020 rok na porównywalnym poziomie w stosunku do roku poprzedniego.

Obok dużych firm meblarskich, głównych graczy rynkowych, dużym potencjałem dysponują mniejsze firmy - polscy producenci wysokiej jakości mebli z litego drewna, z ofertą rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta indywidualnego, w tym mebli na specjalne zamówienie.

Boutique Pierrot - polska marka, producent mebli i dystrybutor znanych marek, działająca od 1992 roku postawiła na jakość materiałów i usług. Bogata oferta stylowych i solidnych mebli z litego drewna, co dziś jest rzadkością, to główny wyróżnik marki. Dominujące style mebli - klasyczny, vintage czy prowansalski przy odpowiednich proporcjach i gabarytach, będą idealnym rozwiązaniem do większych przestrzeni. Ukoronowaniem stylu w ramach oferty firmy Boutique Pierrot są angielskie oświetlenie i włoska ceramika.

Meble z litego drewna w stylu vintage i prowansalskim, to gwarancja dobrze urządzonego wnętrza i przytulnej przestrzeni. Elegancka prostota, brak zbędnych ozdobników i przepychu, wykończenie drewna w kolorach bieli, beżu, oliwki, błękitu, różu czy delikatnej szarości, do wyboru, piękne metalowe okucia i przetarcia dają zaskakujący efekt shabby chic.

Dzięki stylowym i trwałym meblom pomieszczenia nabierają charakteru swojskiej przytulności i co ważne zachowują ponadczasowy charakter.

Polskie meble z drewna gwarancją jakości na lata!

Showroomy w Poznaniu i Warszawie pozwalają na bezpośrednie zapoznanie się z ofertą Boutique Pierrot, na miejscu można skorzystać z porady specjalisty.