Kredens kuchenny z drewna

Kredens kuchenny z drewna, meble polskiej marki Boutique Pierrot  

Stylowe meble do kuchni | Boutique Pierrot

Data: 15 październik 2021

Polska marka Boutique Pierrot od lat jest producentem i dystrybutorem stylowych mebli z litego drewna do wnętrz mieszkalnych, restauracji, sklepów i hoteli. Wysokiej jakości meble z różnych gatunków drewna, w tym mahoniu i orzecha powstają zgodnie z praktyką zrównoważonego rozwoju, cenione są za trwałość, styl i walory artystyczne. Bogaty wybór kolorów i możliwość personalizacji wyglądu mebli jest dodatkowym atutem, przyciągającym klienta.

Z bogatej oferty Boutique Pierrot nie sposób pominąć mebli do nowoczesnej i stylowej jadalni czy kuchni, w tym trochę zapomnianego, tradycyjnego kredensu kuchennego z drewna, wspaniałego łącznika kuchni z salonem. Klasyczny kredens, to sprawdzona propozycja właściwego wykorzystania małej przestrzeni, gdzie liczy się każdy centymetr, idealne miejsce na większość naczyń, nakryć stołowych i podręcznych zapasów, coś w rodzaju niewielkiej spiżarni, którą każdy z nas chciałby mieć w domu. 

W przeciwieństwie do kredensu klasycznego, kredens prowansalski może pochwalić się większą ilością elementów dekoracyjnych i stylowych zdobień, jak nadstawki z falistym szczytem, metalowe uchwyty i okucia. Oferowane przez producenta usługi uszlachetniania powierzchni mebla, jak szczotkowanie, woskowanie i postarzanie drewna, pozwolą uzyskać wymarzony efekt vintage.

Polecane: kredensy z mahoniu marki BRAMBLE