Jak działa serwis decofinder

Zanim zaczniesz
Pamiętaj: w serwisie decofinder wszelkie treści i reklamy zamieszczamy samodzielnie, nie musisz zakładać konta, logować się, pamiętać hasła i zdobywać nowych umiejętności, twoja wygoda jest dla nas ważna. Więc jak to się robi? Robi się samo!

Wszystkie teksty i obrazy, które zamieszczamy w decofinder są opisywane zgodnie z zasadami SEO, aby internauci mogli do nich łatwiej trafić poprzez wyszukiwarkę Google, bo najczęściej właśnie tak większość z nas znajduje to, czego szuka w sieci.

Pierwsza strona na wynikach wyszukiwania w Google to cel wszystkich z nas, a miejsca mało. W drodze na szczyt warto skorzystać z każdej okazji, aby dotrzeć jak najwyżej, jak najmniejszym kosztem. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie
Blogi i serwisy www
Prowadzisz bloga, serwis branżowy lub społecznościowy tematycznie związany z szeroko rozumianym pojęciem dom i ogród, śledzisz najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz mieszkalnych i biurowych, piszesz o meblach, lampach i dekoracjach, zareklamuj swoje usługi w naszym serwisie. Ta informacja dotrze do szerokiego grona użytkowników internetu o podobnych zainteresowaniach, w przyszłości mogą stać się twoimi klientami. Pokaż swój serwis w decofinder i daj się znaleźć zleceniodawcom. Jeśli wspomnisz o nas na swojej stronie przez rok będziemy reklamować twoje usługi całkiem gratis.

* prześlij link do twojego serwisu, zaproponujemy odpowiednią prezentację twoich usług. Pamiętaj, nie musisz płacić, wystarczy że o nas wspomnisz.
Sklepy z designem
Jeśli prowadzisz sklep internetowy z produktami, które mogą zainteresować naszych klientów skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, zaproponujemy rozwiązanie odpowiednie dla asortymentu towarów, które zechcesz reklamować w decofinder.

* prześlij link do swojego sklepu, przygotujemy odpowiednią prezentację twojej oferty. Możesz pokazać u nas samą wizytówkę sklepu z linkiem, możesz dodać również kilka ciekawych produktów z różnych kategorii. Przyciągnij uwagę klientów swoją ofertą i daj się zauważyć. Sprawdź nasz cennik
Marki designu
Jeśli jesteś dystrybutorem lub właścicielem marki towarowej związanej z produktami wyposażenia i dekoracji wnętrz, wykorzystaj decofinder do skutecznej promocji. Pokaż klientom swoje produkty, może właśnie ich szukają, wspomnij czym zajmuje się twoja firma, opisz mocne strony oferty. Wykorzystaj decofinder, by wskazać klientom drogę do sklepów, wirtualnych i realnych. Daj się znaleźć, wszystkie informacje w jednym miejscu, to nasz cel.

* prześlij link do strony www marki, zaproponujemy odpowiednią prezentację twojej oferty. Możesz pokazać samą wizytówkę marki z linkiem, możesz też dodać kilka ciekawych produktów. Przyciągaj uwagę klientów produktami, bo to właśnie ich szukają, dzięki decofinder szybciej znajdą drogę do sklepów z ofertą twojej marki. Sprawdź nasz cennik
Twórcy i Projektanci
Jeśli jesteś architektem, twórcą lub projektantem produktów wyposażenia i dekoracji wnętrz, fotografujesz, rysujesz lub malujesz, wykorzystaj decofinder do skutecznej promocji. Pokaż przyszłym klientom swoje usługi i produkty, może właśnie ich szukają. Wykorzystaj decofinder, by pokazać klientom swoje umiejętności i osiągnięcia, pozwól się znaleźć. Z nami sprzedasz więcej.

* prześlij link do swojej strony www lub sklepu z produktami, zaproponujemy odpowiednią prezentację twojej oferty. Możesz pokazać samą wizytówkę projektanta z linkiem, możesz też dodać kilka ciekawych produktów, fotografii lub prac graficznych. Przyciągaj uwagę klientów produktami, bo to właśnie ich szukają. Dzięki decofinder szybciej trafią do twojej oferty. Sprawdź nasz cennik
Designerskie produkty
Produkty, to istota serwisu decofinder, gdy twoja oferta spotyka się z realnym rynkiem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wykorzystaj decofinder by przekonać ich do właściwego wyboru, im więcej produktów pokażesz, tym częściej dasz się znaleźć, to działa.

* prześlij linki do produktów, które chcesz promować. Wybierzemy te najbardziej odpowiednie, pasujące do konwencji naszego serwisu i najlepiej reprezentujące twoją ofertę. Wspólnie ustalimy opisy i tytuły, zgodnie z zasadami SEO i oczekiwaniami użytkowników, aby bez problemu mogli je znaleźć w sieci i trafić do twojego sklepu. Sprawdź nasz cennik

Chcesz sprzedawać więcej? Daj się znaleźć, dołącz do decofinder!