Fotel biurowy | UNIQUE

Fotele biurowe marki Unique HERO i WAU 2 - dwa dość nietypowe fotele biurowe o ergonomicznym wyglądzie. Zagłówek, oparcie i siedzisko zostały wykonane z wysokiej jakości tkaniny materiałowej lub siatki elastomerowej przepuszczającej powietrze. W obu przypadkach mechanizm odchylania SYNCHRON pozwala zatrzymać oparcie w jednej z czterech pozycji lub swobodnie bujać się w fotelu, to świetne rozwiązanie dla osób ceniących jednocześnie jakość i wygodę.

Prawdziwy HIT! Ergonomiczny fotel jest idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących przy komputerze - projektantów, programistów, dzieci i młodzieży. Fotel wyposażony jest w:

  • regulowane podłokietniki góra-dół, przód-tył i wychylenie na boki
  • regulowaną wysokość oparcia dla kręgów lędźwiowych
  • regulowaną głębokość i wysokość siedziska
  • regulowaną wysokość zagłówka oraz szerokie wygodne siedzisko.

Opis

Fotele biurowe marki Unique HERO i WAU 2 - dwa dość nietypowe fotele biurowe o ergonomicznym wyglądzie. Zagłówek, oparcie i siedzisko zostały wykonane z wysokiej jakości tkaniny materiałowej lub siatki elastomerowej przepuszczającej powietrze. W obu przypadkach mechanizm odchylania SYNCHRON pozwala zatrzymać oparcie w jednej z czterech pozycji lub swobodnie bujać się w fotelu, to świetne rozwiązanie dla osób ceniących jednocześnie jakość i wygodę. Fotel wyposażony jest w regulowane podłokietniki góra-dół, przód-tył i wychylenie na boki, regulowaną wysokość oparcia dla kręgów lędźwiowych, regulowaną głębokość i wysokość siedziska, regulowaną wysokość zagłówka oraz szerokie wygodne siedzisko.

Informacje

Strona www www.design-expo.pl
Tagi Design, Meble
Marki DESIGN-EXPO
Materiał Metal, Tworzywo
Zastosowanie Pokój
Kolor Czarny, Szary

Oceny i recenzje

Napisz recenzję