Designerskie krzesło | MERANO

Designerskie krzesło-fotel MERANO. Jeden z wielu projektów czeskiej marki TON nagrodzone w 2011 roku Red Dott Design Award. Innowacyjna konstrukcja wsparta jest na dwóch osiowo krzyżujących się elementach z giętego drewna, bez użycia metalowych wkrętów i oferuje wysoki komfort. Fotel jest alternatywą do nowoczesnych wnętrz, mieszkań, biur, hoteli oraz budynków użyteczności publicznej. Projektant ALEX GUFLER. Krzesło-fotel dostępne jest w kilku wariantach - z podłokietnikami lub bez, tapicerowane, krzesło barowe.

Wymiary: wysokość 78 cm, wysokość siedziska 45 cm, szerokość siedziska 47,5 cm, głębokość siedziska 39 cm

Opis

Designerskie krzesło-fotel MERANO - jeden z wielu projektów czeskiej marki TON nagrodzone w 2011 roku Red Dott Design Award. Innowacyjna konstrukcja krzesła wsparta jest na dwóch osiowo krzyżujących się elementach z giętego drewna, bez użycia metalowych wkrętów i oferuje wysoki komfort. Fotel jest alternatywą do nowoczesnych wnętrz, mieszkań, biur, hoteli oraz budynków użyteczności publicznej. Krzesło-fotel dostępne jest w kilku wariantach i kolorach wykończenia:

  • z podłokietnikami lub bez
  • tapicerowane
  • krzesło barowe
Wymiary - wysokość 78 cm, wysokość siedziska 45 cm, szerokość siedziska 47,5 cm, głębokość siedziska 39 cm Projektant ALEX GUFLER

Informacje

Strona www www.innovationliving.com
Tagi Design, Meble
Marki DESIGN-EXPO
Zastosowanie Na podłogę, Pokój, Salon
Kolor Brązowy

Oceny i recenzje

Napisz recenzję