Designerskie krzesło | MERANO

Designerskie krzesło-fotel MERANO. Jeden z wielu projektów czeskiej marki TON nagrodzone w 2011 roku Red Dott Design Award. Innowacyjna konstrukcja wsparta jest na dwóch osiowo krzyżujących się elementach z giętego drewna, bez użycia metalowych wkrętów i oferuje wysoki komfort. Fotel jest alternatywą do nowoczesnych wnętrz, mieszkań, biur, hoteli oraz budynków użyteczności publicznej. Projektant ALEX GUFLER. Krzesło-fotel dostępne jest w kilku wariantach - z podłokietnikami lub bez, tapicerowane, krzesło barowe.

Wymiary: wysokość 78 cm, wysokość siedziska 45 cm, szerokość siedziska 47,5 cm, głębokość siedziska 39 cm

Opis

Designerskie krzesło-fotel MERANO - jeden z wielu projektów czeskiej marki TON nagrodzone w 2011 roku Red Dott Design Award. Innowacyjna konstrukcja krzesła wsparta jest na dwóch osiowo krzyżujących się elementach z giętego drewna, bez użycia metalowych wkrętów i oferuje wysoki komfort. Fotel jest alternatywą do nowoczesnych wnętrz, mieszkań, biur, hoteli oraz budynków użyteczności publicznej. Krzesło-fotel dostępne jest w kilku wariantach i kolorach wykończenia:

  • z podłokietnikami lub bez
  • tapicerowane
  • krzesło barowe
Wymiary - wysokość 78 cm, wysokość siedziska 45 cm, szerokość siedziska 47,5 cm, głębokość siedziska 39 cm Projektant ALEX GUFLER

Informacje

Strona www www.innovationliving.com
Tagi Design, Meble
Marki TON
Zastosowanie Na podłogę, Pokój, Salon
Kolor Brązowy

Oceny i recenzje

Napisz recenzję