Prysznic w ogrodzie

Perspektywa dość gorącego jak na nasze warunki lata sprawia, że chodzi nam po głowie tylko jedno, chłodny prysznic w ogrodzie. Kabiny prysznicowe kojarzą się raczej z wygodą i luksusem, a jak to może wyglądać na świeżym powietrzu? Tu zdecydowanie stawiamy na swobodę i ochłodę z lekką bryzą we włosach. Poniżej kilka sposobów na letni prysznic w ogrodzie:

1. Prosty prysznic na zewnętrznej ścianie budynku należy do projektanta Melissy Young z My Studio ID, idealnie wtapia się w pustynne otoczenie domu w Borrego Springs w Kalifornii. Miedziane rury i dodatki połyskują w blasku słońca na tle terakotowych ścian.

2. Ten niefrasobliwy prysznic oferuje piękno prostoty na świeżym powietrzu. Prysznic z dodatkami w kolorze miedzi na tle czarnego palonego drewna w japońskim stylu Yakisugi, prezentuje się wręcz zachęcająco. Prz okazji woda z prysznica pozwala bujnej zieleni na wspaniały rozwój.

3. Powiedzmy, że jesteś szczęściarzem i twój jedyny dylemat, to wybór pomiędzy perspektywą prysznica, a spokojniejszą kąpielą. Prezentowane rozwiązanie pozwala wygospodarować miejsce dla obu tych pomysłów. Stara wanna w kolorze mięty i drewno z odzysku idealnie ze sobą współgrają. Przypomina nam to wiejskie wakacje z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni.

4. Prysznic na świeżym powietrzu według Robert Young Architects, znajdujący się na terenie nieruchomości w Amagansett w stanie Nowym Jorku. To głównie biały siding i drewniane gonty, uosobienie scenerii Americana. Sprytne podziały zapraszają do kapieli więcej niż jedną osobę.

5. Jeśli szukasz czegoś bardziej intymnego i wygodnego, ten minimalistyczny prysznic na świeżym powietrzu podłączony do głównej łazienki domu sprawia, że ​​jest to idealne miejsce do spłukania się tuż przed wejściem do wnętrza domu, gdzie można wziąć dłuższą relaksującą kąpiel.

Pomysły na prysznic w ogrodzie Pomysły na prysznic w ogrodzie Prysznic w ogrodzie Pomysły na prysznic w ogrodzie Prysznic w ogrodzie

Source: Domino

Posted by decomanka

 

Dodaj komentarz

* Wymagane pola