Nowoczesne sofy do spania INNOVATION

Niejednokrotnie podczas urządzania przestrzeni mieszkalnej trzeba podejmować trudne decyzje, czy wyodrębnić osobną sypialnię, rezygnując z pokoju dla gości, czy też zainwestować w rozkładaną sofę, która poza funkcją spania doskonale spełni się w roli kanapy w salonie. Sprawa wydaje się relatywnie łatwa do zrealizowania, zwłaszcza, gdy mamy wyrobiony gust i wiemy, czego potrzebujemy. Choć aktualna oferta rynkowa wydaje się bogata, to jednak nie zawsze spełnia nasze oczekiwania estetyczne i warunki finansowe, nie mówiąc o komforcie, podstawowym walorze każdej sofy.

Dla użytkowników ceniących komfort i nowoczesny design, duńska marka INNOVATION LIVING oferuje duży wybór fantastycznych sof o sprawdzonych parametrach, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jeśli nasz salon nie jest duży, warto pokusić się o wybór niewielkiej sofy do siedzenia i spania ASLAK, bez podłokietników, za to z regulacją oparcia w kilku położeniach. To cecha dodatkowa, która wyróżnia produkty marki z dostępnej oferty rynkowej. Podobnie sofa do spania ROLLO, niewielka zgrabna sylwetka, idealne miejsce do relaksu, dzięki zwijanym oparciom bocznym.

Jeśli preferujecie meble z lat 50-60, nowoczesna sofa rozkładana SPLITBACK, współczesna interpretacja klasycznego mebla o modernistyczny wyglądzie, powinna spełnić Wasze oczekiwania. Klasyczny wygląd zapewnia sofie podstawa z drewna dębowego i proste oparcia boczne. Sofa może być łączona z wielofunkcyjnym fotelem o tej samej nazwie.

Gdy dysponujemy większym metrażem i jednocześnie cenimy sobie elegancję oraz wysoki komfort, sofa do salonu CASSIUS DELUX z funkcją spania, nie powinna ujść naszej uwadze. Stylowa elegancja z nutą klasyki jest idealnym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza, lub hotelowego lobby. W ofercie dostępny jest również funkcjonalny podnóżek. Wszystkie produkty duńskiej marki INNOVATION LIVING cechuje sprawdzone, ponadczasowe wzornictwo, a za projektami stoją skandynawscy projektanci o światowej renomie.

Z osobistego doświadczenia wiemy, że sofa SIGMUNT (zdjęcie nr 4) doskonale rozwiązuje problem spania w pokoju dziennym w mieszkaniu o niewielkim metrażu. Polecamy!


 sofa all you need sofa do spania ASLAK sofa rozkładana do salonu CASSIUS sofa rozkładana SIGMUNT nowoczesna sofa SPLITBACK

Posted by izabella decomanka

 

Dodaj komentarz

* Wymagane pola