Meble modułowe z marmuru

Kanada, kraj pachnący żywicą kojarzony często z książką Arkadego Fiedlera o tym samym tytule potrafi wciąż zaskakiwać swoją różnorodnością. I choć nie odnotowano tam złóż marmuru, a jedynie zasoby szlachetnego granitu Cambrian Black, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprowadzić marmur na kontynent, projektować i sprzedawać. Kanadyjska marka Claste działa z przekonaniem, że ciągłe dążenie do doskonałości jest jedynym skutecznym sposobem na jej osiągnięcie. Wizją marki jest tworzenie elementów wyposażenia wnętrz, które inspirują i łączą się na poziomie emocjonalnym, jednocześnie odpornych na kaprysy mody i upływ czasu. Założona w 2017 roku przez Quinlana Osborne'a, Martina Poitrasa i Philipa Hazana, stosunkowo młoda firma Claste, znalazła się w kilku znaczących publikacjach dotyczących designu i stylu życia na całym świecie - Elle Décor, T. Magazine, Architectural Digest, Wallpaper, Surface Magazine i wielu innych.


LEAN ON MY to prosty stolik do kawy z marmuru o wielu możliwościach konfiguracji. Celem projektantów było stworzenie formy, która mogłaby funkcjonować jak system modułowy, wprowadzając do wnętrza element asymetrii i uwalniając potencjał dla nowych, ekscytujących i dynamicznych kombinacji. Ponadczasowa prostota to zawsze doskonały sposób na nasze wnętrze.

meble modułowe z marmuru LEAN ON MY stolik z marmuru LEAN ON MY by Claste meble z marmuru LEAN ON MY meble modułowe z marmuru LEAN ON MY meble z marmuru LEAN ON MY

Posted by decomanka

 

Dodaj komentarz

* Wymagane pola