Kreatywnie w domu

Jak zorganizować czas dziecku w domu? Podczas kiedy my stopniowo oswajamy się z przymusowym urlopem i pracą w domu, nasze dzieciaki wprost rozpiera wybuchowa energia. Ta dość wyjątkowa sytuacja kojarzy się z małą kwarantanną, która jednak nie musi być wcale tak dokuczliwa, jak się wydaje. Organizacja zdalnej pracy w domu jest w tym przypadku koniecznością, dobrze zaplanowany czas pozwoli i na pracę, i na wspólną zabawę z pociechami. Kreatywnie w domu może być, i to na wiele sposobów, od przygotowań do krótkiego spaceru po domowe zajęcia i e-learning, wspomagane nowymi przedmiotami do wspólnego wykorzystania, bo trzeba jakoś wynagrodzić sobie ten trudny czas. Oto kilka pomysłów i produktów do kreatywnego wykorzystania podczas pracy i w czasie zabawy w domu:

1. Pufa piłka - gigantyczny fotel dla użytkowników ceniących wygodę, idealny do relaksu w pokoju młodzieżowym z atestem PZH.

2. Przezroczysty karmnik dla ptaków duńskiej marki house doctor, to gratka nie tylko dla miłośników zwierząt i skandynawskiego designu. Konstrukcja z tworzywa sztucznego pozwala na swobodne podglądanie ptasich gości, łatwą obsługę i wymianę wody.

3. Na ścianie możemy powiesić coś ciekawego, autorskie plakaty ze zwierzętami projektantki Agaty Schleiss wykonane metodą low-poly, to idealna dekoracja do pokoju dziecka. Grafiki dostępne są i to od ręki w różnych rozmiarach (nasza inspiracja post - Jak powiesić obrazy na ścianie).

4. Hamak do relaksu w domu. Oryginalny hamak duńskiej marki Madam Stoltz z mieszanki polibawełny, tkaniny wytrzymałej i odpornej na brud. Do wykorzystania w domu, na tarasie i w ogrodzie. W sytuacji awaryjnej zawsze można zaprosić dzieci do wspólnej zabawy w domowe porządki, pieczenie ciastek lub przegląd zabawek, a przy okazji wyciągnąć stare, dobre i trochę zapomniane gry planszowe, nie wymagają zasilania i dostępu do sieci.

kreatywnie w domu - design dla dziecka

Zdjęcia: decofinder i Home Designing

Posted by decomanka

 

Dodaj komentarz

* Wymagane pola