Design ze szkła

Donghoon Sohn od 2015 roku dyrektor artystyczny i właściciel kreatywnego studio ATELIER SOHN. W języku koreańskim jego nazwisko oznacza "rękę" i "kunszt". Myślenie projektanta oparte jest nie tylko na wartościach wszech czasów i codziennym życiu ludzi we współczesnym społeczeństwie, Donghoon Sohn próbuje znaleźć również nowe alternatywy, poprzez eksperymenty i obserwacje. Absolwent K`arts dwa lata brał udział w projektowaniu dla Samsunga (2009-2010), następnie współpracował z Samsung Electronics Headquarter (2010-2016) przy projektowaniu produktów i user experience. Designer sprawdza się w projektach artystycznych oraz współpracuje z selektywnymi markami z branży jubilerskiej i hotelarskiej - Vacheron Constantin, Christofle, Chopard i Hotel Trois Couronnes.

Design ze szkła - Donghoon Sohn

Design ze szkła, projekt Wave Tray jest inspiracją zaczerpniętą z natury jeziora Lac Léman (Jeziora Genewskie), największego śródlądowego jeziora w Europie. Naturalna faktura prezentera z biżuterią przypomina lśniącą powierzchnię tafli wody, wspaniały efekt tworzy poetycką i luksusową atmosferę zatopionych w nim przedmiotów. Produkt wykonany ze szkła i miedzi.

Design ze szkła - Wave Tray by ATELIER SOHN Design ze szkła - Wave Tray by ATELIER SOHN Design ze szkła - Wave Tray by ATELIER SOHN

Posted by izabella decomanka

 

Dodaj komentarz

* Wymagane pola