B&B Italia

B&B Italia - od 1966 roku włoska manufaktura meblowa, dziś luksusowa marka, której cechami jest innowacyjność i szybkie reagowanie na zmiany zachodzące w zwyczajach i wymogach dotyczących życia codziennego. Nowoczesne elementy umeblowania cechuje wyjątkowa jakość i ponadczasowa elegancja, to wynik łączenia kreatywności, nowatorstwa, dobrego smaku i fachowej wiedzy z gwarancja najwyższej jakości. Twórcy Piero Ambrogio Busnelliniemu firma zawdzięcza jedną z głównych pozycji na międzynarodowej scenie projektowania i wyposażenia wnętrz.
Projektanci współpracujący z marką: Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Mario Bellini, Naoto Fukasawa, Jeffrey Bernett, Gaetano Pesce.

Sklepy:  dodaj swój sklep i produkt

Opis

B&B Italia - od 1966 roku włoska manufaktura, dziś luksusowa marka meblarska, której cechami jest innowacyjność i szybkie reagowanie na zmiany zachodzące w zwyczajach i wymogach dotyczących życia codziennego. Nowoczesne elementy umeblowania cechuje wyjątkowa jakość i ponadczasowa elegancja, to wynik łączenia kreatywności, nowatorstwa, dobrego smaku i fachowej wiedzy z gwarancja najwyższej jakości. Twórcą marki jest Piero Ambrogio Busnellini, któremu firma zawdzięcza jedną z głównych pozycji na międzynarodowej scenie projektowania i wyposażenia wnętrz. Marka współpracuje z najlepszymi projektantami - Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Mario Bellini, Naoto Fukasawa, Jeffrey Bernett czy Gaetano Pesce.

Informacje

Tagi Design, Meble, Ogród
Strona www www.bebitalia.com/en
Marki B&B Italia

Oceny i recenzje

Napisz recenzję