Andrzej Pągowski | Grafika

Grafiki Andrzeja Pągowskiego są doskonałą ozdobą mieszkania lub biura, mogą być też prezentami biznesowymi lub towarzyskimi. Można również zamówić grafikę autorską Andrzeja Pągowskiego do projektów komercyjnych, mogą to być portrety konkretnych osób z przeznaczeniem na prezent lub tematyczne grafiki biznesowe wręczane gościom na imprezach firmowych.

Andrzej Pągowski jest również dyrektorem kreatywnym i właścicielem firmy Kreacja Pro, która zajmuje się projektowaniem graficznym.

Opis

Grafiki Andrzeja Pągowskiego dostępne są na stronie firmowej autora w formie stałej oferty, istnieje też możliwość wykonania przez Andrzeja Pągowskiego grafik na zamówienie. Mogą to być portrety konkretnych osób z przeznaczeniem na prezent dla danej osoby lub tematyczne grafiki biznesowe wręczane większej ilości osób na imprezach firmowych. Można również zamówić grafikę autorską Andrzeja Pągowskiego do projektów komercyjnych. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na maila: kontakt@pagowski.pl Andrzej Pągowski jest również dyrektorem kreatywnym i właścicielem firmy Kreacja Pro, która zajmuje się projektowaniem graficznym. Projekty Kreacji Pro powstają zawsze pod nadzorem artystycznym Andrzeja Pągowskiego.

Informacje

Strona www www.pagowski.pl
Tagi Art, Grafika, Malarstwo, Plakat
Marki Andrzej Pągowski
Twórcy Andrzej Pągowski
Materiał Papier
Zastosowanie Na ścianę, Pokój, Salon, Sypialnia

Oceny i recenzje

Napisz recenzję