Andrzej Pągowski | ART GALLERY

Artysta grafik, autor plakatów zapowiadających sztuki teatralne, filmy i festiwale sztuki. Absolwent PWSSP w Poznaniu na wydziale plakatu. Autor ponad tysiąca plakatów wydanych drukiem w Polsce i za granicą, ilustracji do książek i prasy, okładek wydawnictw płytowych, scenografii teatralnych i telewizyjnych oraz scenariuszy filmów i teledysków.
Od kliku lat zajmuje się malarstwem w technice print druk na płótnie, tworzy portrety na zamówienie. Właściciel studio "Kreacja Pro", gdzie sprawuje nadzór nad identyfikacją wizualną, wydawnictwami artystycznymi i kampaniami reklamowymi.

Opis

Artysta grafik, autor plakatów zapowiadających sztuki teatralne, filmy i festiwale sztuki. Absolwent PWSSP w Poznaniu na wydziale plakatu. Autor ponad tysiąca plakatów wydanych drukiem w Polsce i za granicą, ilustracji do książek i prasy, okładek wydawnictw płytowych, scenografii teatralnych i telewizyjnych oraz scenariuszy filmów i teledysków. Od kliku lat zajmuje się malarstwem w technice print druk na płótnie. Właściciel studio "Kreacja Pro", gdzie sprawuje osobisty nadzór nad identyfikacją wizualną, wydawnictwami artystycznymi i kampaniami reklamowymi. Tworzy portrety na zamówienie.

Informacje

Strona www www.pagowski.pl
Tagi Art, Grafika, Logo, Malarstwo, Plakat
Marki Andrzej Pągowski

Oceny i recenzje

Napisz recenzję